FB

News


2016-05-04

Cisowianka dołącza do grona partnerów cyklu Enea Tri Tour

Cisowianka dołącza do grona partnerów cyklu Enea Tri Tour

Triathlon to jedna z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych. Przy tak dużym wysiłku fizycznym odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową. Od tego roku zadba o to Cisowianka.

Cisowianka to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego.  Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów butelkujących na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla zawodników triathlonu.

Podczas zmagań rowerowych zawodnicy zostaną wyposażeni w butelkę Cisowianki 0,7, która idealnie pasuje do rowerów i umieszczona w miejscu na bidon będzie zawsze pod ręką. Specjalnie zaprojektowane zamknięcie butelki pozwoli na uzupełnienie płynów bez konieczności zmiany tempa jazdy.

Na trasie biegu, w punktach nawodnienia, na każdego startującego czekać będą specjalnie przygotowane małe butelki - 0,33l. Lekkie i poręczne, świetnie dopasowane do pasa biegowego, z którym startuje większość zawodników triathlonu. Ich pojemność, w przeciwieństwie do popularnych podczas maratonów kubeczków, pozwala na więcej niż tylko jeden łyk wody przez co dużo lepiej uzupełnia niedobory płynów podczas biegu.

Na mecie na zawodników czekać będą półlitrowe butelki Cisowianki. Każdy z zawodników po ogromnym wysiłku jakim niewątpliwie jest triathlon będzie mógł spokojnie wypić odpowiednią ilość orzeźwiającej naturalnej wody mineralnej.

Jak widać Cisowianka jest marką w pełni profesjonalną i dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu pojemności i rodzajów butelek jest przygotowana na każde, nawet najtrudniejsze, wyzwanie. Dlatego też współpraca Cisowianki z największym cyklem imprez triathlonowych w Polsce – Enea Tri Tour jest tak naturalna.