FB

News


2016-05-24

Finis sponsorem cyklu Enea Tri Tour!

Finis sponsorem cyklu Enea Tri Tour!
Finis oficjalnym sponsorem cyklu Enea Tri Tour 2016!

Mamy przyjemność ogłosić, że w tym sezonie największy cykl imprez triathlonowych w Polsce ponownie będzie współpracował z renomowaną firmą Finis. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy polski triathlon jeszcze zyska jeszcze więcej triathlonistów o jak największej jakości... bo jak wiadomo firma Finis na każdym kroku swojego działania dba o rozwój sportowy zawodników!


FINIS to firma założona w 1993 roku w Północnej Karolinie przez Johna Mixa, oraz Pablo Moralesa, złotego medalistę olimpijskiego. Ideą promowaną prze firmę FINIS jest zrozumienie tego, że sekretem radości z pływania i osiągania w nim sukcesów jest nieustanna praca nad własną  techniką. To sprawiło, że FINIS od początku istnienia przyświeca tworzenie produktów prawdziwie innowacyjnych w kwestii rozwiązań i designu, które pomagają w rozwijaniu umiejętności pływackich i obecnie używane są przez olimpijczyków, zawodowych triathlonistów i  pływaków rekreacyjnych na całym świecie.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

Upraszczamy pływanie...

DLA SPORTOWCÓW.

Ponieważ rozumiemy, że lepsza technika jest sekretem szybszego pływania, nasze produkty pomagają sportowcom wszystkich specjalizacji udoskonalić podstawy będące fundamentem doskonałości.

DLA TRENERÓW.

Nasze produkty dają trenerom narzędzie do wprowadzania pływaków w podstawowe umiejętności pływackie i ich szlifowanie, zarówno w wodzie jak i na lądzie.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH, TYCH MŁODSZYCH I STARSZYCH.

Sprawiamy, że nauka pływania staję się przyjemniejsza i łatwiejsza, ponieważ postawiliśmy sobie cel aby każdy mógł cieszyć się pływaniem.

DLA ZAWODOWCÓW.

“Będę pływał do końca swoich dni” to zdanie często wypowiadane w korytarzach siedziby FINIS.  Nasze produkty to umożliwiają – prowadzić zdrowy styl życia.